This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Miękinia-koncert akordeonowy.

Zakończenie lata postanowiliśmy uczcić w Miękini. Pięknym koncertem akordeonowym, grała dwójka młodych ludzi. Był to brat i siostra. 
 
Tak pięknie grali, że staliśmy zasłuchani w ich grę. Po prostu nas zamurowało. Tango, które zagrali na swoich instrumentach wbiło nas w ziemię. To było coś cudownego. Ten akordeonowy koncert był kwintesencją wieczoru.
Zapraszam do posłuchania kilku fragmentów tego cudownego koncertu. Mam nadzieję, że wam się spodoba ta muzyka.

Rodzeństwo to laureaci wieli muzycznych nagród m.in. Nagrody przyznawanej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zdobyli wiele nagród w kraju i zagranicą.
Mateusz oraz jego siostra skończyli szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie akordeonu. Są wirtuozami tego trudnego do nauki instrumentu. Oboje pochodzą z Miękini.  Te filmiki to tylko maleńki fragment całego prawie godzinnego koncertu.  Warto było się tam wybrać. 
Mateusz Dudek jest tegorocznym absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie. Co pokazuje, że ma ogromny talent muzyczny, bo gra na bardzo trudnym instrumencie muzycznym jakim jest akordeon. Mateusz i jego siostra grają na akordeonie guzikowym. Jest on bardzo trudny do nauki. Byliśmy ogromnie oczarowani ich grą. Po raz pierwszy byliśmy na koncercie akordeonowym w plenerze.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 Comments

  1. Piękny koncert, miło posłuchać.
    Pozdrawiam bardzo cieplutko;-)

  2. To prawda. Miło się słuchało takiego koncertu.
    Serdecznie pozdrawiam:)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*